Sponsorlu Bağlantılar


Kopyaladığınız içeriğe linkimizi eklemeyi unutmayın. haber.etkinlikpaylas.com

ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek Sınavlarda görevli olmak isteyen öğretmenler Mebbis Kişisel Bilgiler Modülü sayfasına yeni yerleştirilen ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum seçeneğini işaretleyip kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Mebbis sayfasına yerleştirilen ÖSYM sınavlarında katılmak istiyorum seçeneğinin onay işlemini gerçekleştirmek için Mebbis sayfanızda Kişisel Bilgiler Modülüne girdikten sonra genel bilgiler sayfasının orta kısmında bulunan, ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum seçeneğini işaretledikten sonra Kaydet tuşuna basıp sistemde bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Mebbis sayfasındaki uyarı yazısına göre konu ile ilgili güncellemeyi gerçekleştirmeyenler ÖSYM Sınavlarında görevli olarak yer alamayacaklardır..

 

İşte o yazı;

Aşağıdaki kutucuğu onaylamayan personel ÖSYM sınavlarında görevli olarak yer alamayacaktır. Fakat bu kutucuğun onaylı durumda olması kesinlikle herhangi bir sınavda görev alacaksınız anlamına gelmemektedir! Bu alan sadece ÖSYM görevli işlemleri sistemindeki kurum ve ünvan verilerinizin güncel kalmasını sağlayacaktır.

Sınav Durumu : ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum.